Serdar Ortaç Ft.Otilia – Balım

Serdar Ortaç’ın Emre Müzik etiketiyle yayınlanan “Çek Elini Kalbimden” albümünün “Balım” isimli çalışması video klibiyle NetD Müzik’te !

“Balım” şarkı sözleri ile

Kimse sana canım cicim balım demesin
Kıskanırım seni başka biri sevmezsin
Ben gülerim bırak hayat sana gülmesin
Dudak benim başka kimse onu öpmesin

Ne umutsuzluğun ne bu hayat oyunu
Kendin hazırladın yavaş yavaş sonunu
Ama bende kolay bitmez aşkın yine de
Seviyorum aşkım yaşamayı seninle

Kimse sana canım cicim balım demesin
Kıskanırım seni başka biri sevmezsin
Ben gülerim bırak hayat sana gülmesin
Dudak benim başka kimse onu öpmesin

39 thoughts on “Serdar Ortaç Ft.Otilia – Balım”

  1. BU PAZAR GUNU SAAT 20'DE STARTV'DE MENAJERIMI ARA DIYE BI DIZIYE KONUK OLUYO SERDAR ABIM💖💖💖BU SARKI CALACAK DIYORLARRR YASASIINNNNNN🥺🥺🥺 HADI BAKALIM 30 BOLUM PAZARA YETISTIRMEYE CALISICAM KALITELI DIZIYE BENZIYOR SIZDE IZLEYIN SERDAR ABICIM HATRINA BIR KERE DAHA KONUK OLMUS CUNKU

  2. ✍️kız arkadaşım zamanında bana bu şarkının ilk mısrarsını çok söylerdi bana şaka amaçlı (kimse sana canım cicim balım demesin diye) nerdenbilebilirdimki , beni sevdiğinim. aslında arkadaş diyorum ben onu taa çocuklukdan seviyordum ama ne unutabiliyordum nede söyleye biliyordum.korkuyordum çünkü ya yok derse azcık olan umudumda giderse… Şimdi aradan geçmiş 5 sene ben yeni öğrendim meğerse oda benimle aynı durumda imiş şimdi o başka şehirde ben başka… affet beni gülüm eğer ki bu yorumu okursan bilki seni seviyorum ve senden başkasını sevmem hergün gelicem buraya seninde kulakların bu şarkı dinledi gözlerini bu klibe deydi o güzel dudak larından bu mısralar döküldü işte o yüzden hergün burda olucağım "K"

Leave a Reply

%d bloggers like this: